WWE Monday Night RAW 20 stycznia 2014: Wyniki

WWE Monday Night RAW 20 stycznia 2014: Wyniki

Show rozpoczynamy od segmentu z udziałem The Authority”Triple H & Stephanie McMahon”, którzy zapraszają nas na najnowszy odcinek Monday Night Raw. Triple H chwycił mikrofon i ogłosił, że w niedziele rozpoczyna się droga do WrestleManii, po czym dodaje, że również w niedziele odbędzie się Royal Rumble match, w którym 30 Superstars WWE stanie na przeciwko siebie w ringu, a zwycięzca otrzyma miano pretendenta do walki o WWE World Heavyweight Title. Nagle przerywa im niekwestionowany mistrz Randy Orton, która obraża The Authority, lecz przerywa mu Stephanie, która ogłasza, że niedługo będzie dostępna nowa sieć WWE Network dzięki czemu coraz więcej osób ogląda WWE i dodaje, że jego zeszłotygodniowy atak na ojca Johna Ceny był niestosowny i trzeba będzie wyciągnąć z tego jakieś konsekwencje, ale Randy odpowiada, że to wszystko było dla The Authority, po czym dodaje, że gdyby na Royal Rumble nie odbyła się walka rewanżowa z Ceną, to z pewnością nie doszło by do ataku. Randy dodaje, że jeśli ponownie miałby okazję zaatakować ojca Johna Ceny, to z pewnością by to zrobił.

The Game Triple H wypowiada się, że wierzy w Ortona, tylko szkoda, że on sam w siebie nie wierzy, ale to dlatego iż w zeszłym tygodniu na Monday Night Raw Randy Orton został pokonany przez Kofiego Kingstona i zamiast polepszenia swoich umiejętności, to on zaatakował bezbronnego człowieka. Następnie dodał, że Randy stoczy dziś rewanżowe starcie z Kofim Kingstonem, a na arenie rozbrzmiewa Theme Song Batisty, który wskakuje do ringu i wita się z Triple H oraz Stephanie McMahon. Batista chwycił mikrofon i mówi, aby The Authority opuścili ring. Randy próbuje przywitać się ze zwierzakiem, lecz ten mówi, że wie jakie Orton ma pytanie do niego”Dlaczego powróciłeś do WWE?”. Batista odpowiada, że powrócił w celu zdobycia WWE World Heavyweight Title i dodaje, że na Royal Rumble zostanie zwycięzcą i pretendentem do pasów. Na WrestleManii 30 pokona Ortona i będzie mistrzem, po czym rzuca mikrofon i udaje się na zaplecze.

Dziś dojdzie do konfrontacji Big Show vs Brock Lesnar oraz Six Tag Team Match: The Shield vs The Usos & Big E Langston

(1)Big E Langston & The Brotherhood vs The Shield

Zwycięzcy: The Shield

Po show dostaliśmy skrót z zeszłotygodniowego segmentu z udziałem The Wyatt Family & Daniel Bryana.

Do ringu przybył Daniel Bryan, który wraz z fanami chantował:YES!YES!YES! Daniel chwycił mikrofon i mówi, że wszyscy zorientowali się jaki był jego plan związany z The Wyatt Family i na Raw udało mu się pokonać Braya Wyatta i co tydzień będzie łamać mu mentalność. Brayan dodaje, że musiał wykonać wiele rzeczy, z których nie jest dumnym, ale było warto. Daniel dodaje, że Luke Harper i Eric Rowan zapowiedzieli, że wezmą udział w Royal Rumble Matchu, dzięki czemu może zmierzyć się na gali 1 vs 1 z Bray Wyattem, który pojawia się na telebimie i mówi, że lepiej będzie jeśli pożegna się ze swoją mamą i wyzna jej, że ją kocha, ponieważ
nie zobaczy już więcej swojego syna.

(2) Fandango vs Xavier Woods

Zwycięzca: Fandango

Następnie za kulisami Kane rozmawia z Stephanie McMahon, która pyta się go, dlaczego na SmackDown wykonał Chokeslam na CM Punku? Po czym dodaje, że Monster nie może atakować WWE Superstars i powinien dziś przeprosić Brooksa. Następnie widzimy jak Kane prosi CM Punka, aby pojawił się w ringu i mówi, że jako dyrektor operacyjny pozwolił, aby emocję poszły na pierwszy plan za co bardzo przeprasza. CM Punk odpowiada, że nie słyszał co Kane powiedział i prosi go o powtórzenie, a następnie atakuje Kanea. Do ringu wbiegł Brad Maddox i ogłasza, że CM Punk zmierzy się z członkiem The New Age Outlaws.

(3) Billy Gunn vs CM Punk

Zwycięzca: CM Punk

Po pojedynku na arenie pojawił się Kane, który ogłosił, że CM Punk będzie miał okazję wykazać się na Royal Rumble, ponieważ do ringu wejdzie z numerem #1.

(4) Rey Mysterio vs Alberto Del Rio

Zwycięzca: Alberto Del Rio

Po pojedynku Alberto Del Rio zainkasował od Batisty Spinebuster oraz Batista Bomb. Na Royal Rumble możemy się spodziewać ostrej walki pomiędzy Alberto & Davem.

Do ringu przybył Big Show, który oznajmił, że w niedzielę odbędzie się największy pojedynek w jego karierze po czym dodaje, że Brock Lesnar, to bestia, ale na Royal Rumble udowodni, dlaczego jest nazywany największym atletą świata. Do ringu udaje się Paul Heyman i Brock Lesnar, który atakuje Showa i między nimi dochodzi do bójki, która kończy się triumfem Big Showa, a na zaplecze udaje się Brock Lesnar.

(5) AJ Lee i Tamina Snuka vs Naomi i Cameron

Zwyciężczynie: Cameron i Naomi

(6) The Uso’s vs Eric Rowan & Luke Harper

Zwycięzcy: USOS

(7) Kofi Kingston vs Randy Orton

Zwycięzca (przez DQ): Randy Orton

Po pojedynku do ringu wskoczył John Cena, który próbował wyprowadził AA, lecz RANDY Orton zdążył uciec na zaplecze.

Po zakończeniu najnowszego odcinka WWE Monday Night Raw na arenie pojawił się DAMIEN Sandow, który zaczął wyzywać Johna Ceną, który wyprowadził Attitude Adjustment i wraz z fanami świętował po dobrym show.


fanpage TW
About Mateusz Polak

Mateusz Polak mam 17 lat i jestem współzałożycielem strony Tight Wrestling. Wrestlingiem interesuję się od 2009 roku i od 2012 roku postanowiłem stworzyć stronę wwepolisch, która funkcjonowała bardzo dobrze, ale jakoś nie miałem weny aby jej prowadzić, więc pewnego dnia naszła mnie myśl aby założyć stronę Tight Wrestling. Moimi ulubionymi zapaśnikami są Randy Orton, John Cena, CM Punk i Rob Van Dam, a z Divas lubię Kaitlyn i Brie Bella.